کارشناسی سیار خودرو OPTIONS

کارشناسی سیار خودرو Options

کارشناسی سیار خودرو Options

Blog Article

ایران تست کار با سالها فعالیت در ضمینه کارشناسی تخصصی خودرو و کارشناسی فنی خودرو با برخورداری از بهترین و با تجربه ترین کارشناسان خودرو سال هاست در ضمینه کارشناسی خودرو به مشتریان وفادار خود خدمت رسانی می‌نماید. یکی از مهترین ویژگی های کارشناس خودرو که کارشناسی فنی و بدنه دقیق خودرو را تضمین می‌کند تجربه فنی و کاری شخص کارشناس خودرو است.

تینر موجود در خودرو در هنگام خشک شدن بخار می‌شود و باعث تیرگی ان قسمت از خودرو خواهد شد که این ماتی به راحتی با انعکاس نور قابل تشخیص است.

دون رنگ خودرو از نکاتی است که به شما در تشخیص رنگ خودرو کمک بسیار زیادی می‌کند پس در تشخیص ان دقت بسیار بالایی را به خرج دهید. تشخیص رنگ ماشین

کارشناسی رنگ ماشین از حساس ترین مواردی است که باید در کارشناسی خودرو حتما ان را زیر نظر داشته باشید.

و بدون شک هر کسی که تمایل به خرید خودرو داشته باشد حتما به فکر سلامت خود و سرنشینان خودرو است.

در کارشناسی رنگ و بدنه، مواردی مانند رنگ‌شدگی، تعویض قطعات، آبرنگ، خط‌وخش، فرورفتگی، قلم‌گیری، آسیب‌دیدگی شاسی و سینی را بررسی می‌کنیم. این کارشناسی با تجهیزات به‌روز و کامل انجام می‌شود.

در بیشتر مواقع در اثر استفاده از ابزار مذکور، خط و خش‌هایی روی سطوح باقی می‌ماند که به راحتی با چشم و لمس کردن، احساس می‌شود.

موردهایی که یک کارشناس ماشین در کارشناسی خودرو در محل برسی میکند شامل:

توصیه می‌شود برای رسیدن به بهترین نتیجه در تشخیص خود از ترکیب تمام راه‌های زیر استفاده کنید.

برای ثبت درخواست کارشناسی خودرو اطلاعات زیر را تکمیل کنید:

حتما برای شما هم پیش امده از خود بپرسید که هزینه کارشناسی اتومبیل با کیست؟ زمانی که برای کارشناسی خودرو مراجعه میکنید ممکن است خریدار و فروشنده حضور داشته باشند. هزینه کارشناسی بدنه خودرو بر عهده خزیدار است.

کارشناسی خودرو در محل برای افراد، می ??? ????? ????? تواند به عنوان شغل اول و یا حتی شغل دوم در نظر گرفته شود. این شغل نیاز به هیچ نوع سرمایه خاصی ندارد.

یکی از مهم ترین نکات در تشخیص رنگ خودرو لمس زبری خودرو است.

بعد از مراجعه یک گزارش کلی از وضعیت خودرو ( مکانیکی و الکتریکی ) به شما می دهد.

Report this page